Hakkımızda

1984 yılında çalışma hayatına başlayan Alfer Mühendislik şuan Ankara 1. OSB’de, 14 bin metrekaresi kapalı olmak üzere toplam 20 bin metrekare alanda her geçen gün gelişen vizyonuyla, çalışmalarına devam etmektedir.

Konusunda uzman bir ekiple endüstriyel tesislere çözüm ortağı ve güvenilir partner olma bilinciyle hareket etmektedir.

Yerli piyasada güçlü yapısıyla önde gelen fan üreticilerinden biri olmakla beraber kapasitesinin % 40 lIk kısmını 41 ülkede gerçekleştirdiği ihracat payı oluşturmaktadır.

Alfer müşterileriyle; proje,teknik danışmanlık,keşif gezileri sorun ve ihtiyacın yerinde tespiti gibi satış öncesi hizmetler ve ürün satışı ile başlayan iş ortaklığını, periyodik bakım ve anında servis müdahalesi gibi satış sonrası hizmetlerle desteklemektedir.

Alfer standard üretim metodları ve standart bileşenlerin kullanımı sayesinde yüksek düzeyde kalite ve verimliliğe sahip torbalı filtreleri ve fanları ekonomik fiyatlar ve kısa teslim süreleriyle sunmaktadır.

Alfer’in müşteriye özel tasarımlardaki yüksek deneyimi, teknik açıdan karmaşık problemleri çözebilmekte ve müşteriye çok esnek çözümler sunabilmektedir.

Alfer Ar-Ge departmanı ürünlerinin sürekli gelişimini sağlamaktadır ve müşterilerinin özel taleplerini karşılamak için çalışmaktadır.

Kurumsal vizyonumuz faaliyet gösterdiğimiz sektör içinde yasalara ve etik kurallara uygun davranan, katılımcı ve şeffaf bir yönetim şeklini benimseyen, müşteri ile bütünleşmeyi ön planda tutan, yeniliklere ve yaratıcılığa önem vererek araştırma ve geliştirmeye sürekli yatırım yapan, topluma, devlete ve çevreye karşı sorumluluklarını bilerek bu doğrultuda hareket eden, sahip olduğu vizyonu her geçen gün daha ileri taşıyarak hedeflerini büyüten bir firma olmaktır.

Bugün ülkemizde sektörün lider firması olan ALFER her geçen gün gelişerek dünya piyasalarında söz sahibi olmayı hedeflemektedir.

Firma Ünvanı:ALFER MÜHENDİSLİK TAAHHÜT TİCARET ve SANAYİ A.Ş.
Merkez Adres:Organize Sanayi Bölgesi Oğuz Caddesi No: 15 Sincan / ANKARA
Ticaret Sicil No:70797
Mersis No: 0051019952500018
Nace Kodu:282502
Oda Kayıt No:5138 Şirket Sermayesi : 100.000.000,00-TL ( Tamamı Ödenmiştir)

Firmamız Bağımsız Denetim Kapsamındadır.

YÖNETİM KURULU
Yönetin Kurulu Başkanı: H.Cem ÖZDEMİROĞLU

Hizmet kalitemizi artırmak adına internet sitemizde çerezler kullanmaktayız. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikası sayfamızı inceleyebilirsiniz.