TR EN

Hakkımızda

1984 yılında çalışma hayatına başlayan Alfer Mühendislik şuan Ankara 1. OSB’de, 14 bin metrekaresi kapalı olmak üzere toplam 20 bin metrekare alanda her geçen gün gelişen vizyonuyla, çalışmalarına devam etmektedir.

Konusunda uzman bir ekiple endüstriyel tesislere çözüm ortağı ve güvenilir partner olma bilinciyle hareket etmektedir. Yerli piyasada güçlü yapısıyla önde gelen fan üreticilerinden biri olmakla beraber kapasitesinin % 25 lik kısmını 41 ülkede gerçekleştirdiği ihracat payı oluşturmaktadır.

Alfer müşterileriyle; proje,teknik danışmanlık,keşif gezileri sorun ve ihtiyacın yerinde tespiti gibi satış öncesi hizmetler ve ürün satışı ile başlayan iş ortaklığını, periyodik bakım ve anında servis müdahalesi gibi satış sonrası hizmetlerle desteklemektedir.

Alfer standard üretim metodları ve standart bileşenlerin kullanımı sayesinde yüksek düzeyde kalite ve verimliliğe sahip torbalı filtreleri ve fanları ekonomik fiyatlar ve kısa teslim süreleriyle sunmaktadır.

Alfer’in müşteriye özel tasarımlardaki yüksek deneyimi, teknik açıdan karmaşık problemleri çözebilmekte ve müşteriye çok esnek çözümler sunabilmektedir.

Alfer Ar-Ge departmanı ürünlerinin sürekli gelişimini sağlamaktadır ve müşterilerinin özel taleplerini karşılamak için çalışmaktadır.

Kurumsal vizyonumuz faaliyet gösterdiğimiz sektör içinde yasalara ve etik kurallara uygun davranan, katılımcı ve şeffaf bir yönetim şeklini benimseyen, müşteri ile bütünleşmeyi ön planda tutan, yeniliklere ve yaratıcılığa önem vererek araştırma ve geliştirmeye sürekli yatırım yapan, topluma, devlete ve çevreye karşı sorumluluklarını bilerek bu doğrultuda hareket eden, sahip olduğu vizyonu her geçen gün daha ileri taşıyarak hedeflerini büyüten bir firma olmaktır.
Bugün ülkemizde sektörün lider firması olan ALFER her geçen gün gelişerek dünya piyasalarında söz sahibi olmayı hedeflemektedir.

Firma Ünvanı: ALFER MÜHENDİSLİK TAAHHÜT TİCARET ve SANAYİ A.Ş.
Merkez Adres: Organize Sanayi Bölgesi Oğuz Caddesi No: 15 Sincan / ANKARA
Ticaret Sicil No: 70797
Mersis No:0051019952500018
Nace Kodu: 282502
Oda Kayıt No: 5138 Şirket Sermayesi : 4.000.000,00-TL ( Tamamı Ödenmiştir)

Firmamız Bağımsız Denetim Kapsamındadır.

YÖNETİM KURULU

Yönetin Kurulu Başkanı: Ali ÖZDEMİROĞLU
Yönetim Kurulu Bşk.Yrd: H.Cem ÖZDEMİROĞLU
Yönetim Kurulu Üyesi: İsmail ÖZDEMİROĞLU

 

ÜRÜN TESİSİMİZ

 

 "14.000 m² kapalı 6.000 m² açık alanıyla toplam 20.000 m² alan kurulu fabrikamızda proje bölümünden aktarılan fan projelerinin hızlı bir şekilde üretim bölümüne alınması sağlanarak fan için yapılacak karakteristik işlemler sınıflara ayrılır ve iş planı hazırlanır. Bu planda bir terzi titizliğinde her türlü fan için ayrı ilgi gösterilir."

 

"Konusunda uzman ekiplerce son teknoloji ölçüm cihazları ile hassas ayarları yapılarak üretilen fanlarımız kalite kontrol ekiplerince gerekli her türlü testlere tabi tutularak raporlanarak montaj bölümüne aktarılır."


 

"Montajı biten fanlar, fan performans testlerine tabi tutularak tasarım aşamasında öngörülen verim eğrilerine uygun olup olmadığı ve kapasite ölçümlerin doğrulaması yapılarak sevk edilir."